Najładniejsza iKolekcja – 25

iKolekcja 25, a czasu na wysłanie swojej coraz mnie tylko do 1 lipca więc jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeżeli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

iKolecja MacAzteca :-)
Pierwszego Appla dostałem w 1986 roku :-) i od tego czasu jestem wierny tej marce, a przede wszystkim temu systemowi. Zdjęcie przedstawia moją idomową pracownie w której znajdziecie: 
– maszynę podstawową iMac i7 27” wraz z klawiaturą, trackpadem i myszką oraz 12T macierzą dyskową Lacie
– MBP 17” i7 500 GB SSD oraz Aira 11” z tyłu po lewej do podróży
– mój uluniony MB Black (uważam, że jest to najpiękniejszy laptop Appla po Powerbooku 12”)
poza tym uzywam na co dzień: iPada 4G 64GB, iPhona 4GS, iPhona 3G oraz iPoda Classic 160 GB z doskonałymi słuchawkami Dr.dre. Z moją iKolekcją mam ten problem, że lubię mieć nowe modele, a nie potrafię się rozstać z „zabytkami” przez to mam kłopoty w domu z drugą połówką. Dla koneserów za iMaciem po prawej stronie moja M9-P.
MacAztek
P.S. Mam jeszcze kilka rarytasów: lapkę, stary i działający Apple Cinema ale już się nie mieszczą – więc są w biurze