Najładniejsza iKolekcja – 25

iKolekcja 25, a czasu na wysłanie swojej coraz mnie tylko do 1 lipca więc jeśli chcecie zgłosić własną kolekcję to wszystkie warunki konkursu macie opisane TU. Jeżeli wysłałeś kolekcję, a jej nie widzisz na stronie to znaczy, że czeka w kolejce lub została odrzucona, bo Mac, iPad i iPhone położone na stole to żadna kolekcja. Wybaczcie.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

iKolecja MacAzteca :-)
Pierwszego Appla dostałem w 1986 roku :-) i od tego czasu jestem wierny tej marce, a przede wszystkim temu systemowi. Zdjęcie przedstawia moją idomową pracownie w której znajdziecie: 
– maszynę podstawową iMac i7 27” wraz z klawiaturą, trackpadem i myszką oraz 12T macierzą dyskową Lacie
– MBP 17” i7 500 GB SSD oraz Aira 11” z tyłu po lewej do podróży
– mój uluniony MB Black (uważam, że jest to najpiękniejszy laptop Appla po Powerbooku 12”)
poza tym uzywam na co dzień: iPada 4G 64GB, iPhona 4GS, iPhona 3G oraz iPoda Classic 160 GB z doskonałymi słuchawkami Dr.dre. Z moją iKolekcją mam ten problem, że lubię mieć nowe modele, a nie potrafię się rozstać z „zabytkami” przez to mam kłopoty w domu z drugą połówką. Dla koneserów za iMaciem po prawej stronie moja M9-P.
MacAztek
P.S. Mam jeszcze kilka rarytasów: lapkę, stary i działający Apple Cinema ale już się nie mieszczą – więc są w biurze

 

8 Comments

  1. Macierz 12TB :o co Ty tam człowieku trzymasz, całe porno internetu?

  2. jesli gosciu ma pracownie graficzna, obrobka video itp. to 12TB to jest… nic

  3. Chyba najładniejsza kolekcja :)

  4. zazdroszczę :P

  5. Bardzo fajna kolekcja i super zdjęcie :)

  6. według mnie lanserstwo na maxa, ten konkurs jest chory. I nie piszę tego bo zazdroszczę również mam kilka urządzeń appla ale to przesada żeby sobie robić z nimi zdjęcia i chwalić się co to ja nie mam, kupe kasy na pierdoły albo bogatego tatusia

    proponował bym konkurs na coś co stworzy się samemu np. tapeta, aplikacja, grafika, pokrowiec, stojak na iphona lub ipada coś na co wpływ będzie wywierał pomysł kreatywność i oryginalność a nie kasa w portfelu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *