Nawet 50% rynku smartphonów dla iOS

Nawet 50% rynku smartphonów dla iOS – oczywiście nie globalnego. Jak dla mnie jest to naprawdę niepojęte zjawisko, że Apple posiadając w swojej ofercie 2 telefony potrafi w Japonii sprzedać więcej urządzeń niż wszyscy producenci telefonów z Androidem razem wzięci.

kantar_march_smartphone_sales

Widzę też doskonałe miejsce do emigracji dla znajomych cukierników :) z Twittera – Hiszpania rysuje się jako Androidowy raj.

15 Comments

 1. Nic dziwnego ze w Japonii iPhone cieszy się tak duża popularnością. Sprawdzałeś kiedyś ceny? w Polsce niektóre produkty Apple są ponad 50% droższe niż w japonii (patrz MacBook Pro Retina). Różnica w cenie jest taka ze spokojnie polecisz do Tokyo i z powrotem wciąż zachowując połowę tej różnicy :)

 2. Mam pytanie trochę na inny temat. Posiadam iPad 2 ios 6.1 JB i chciałbym przejść na ios7, ale na wersję którą będę wstanie złamać czy jest możliwość zainstalowania ios 7 starszego niż 7.1.1, który obecnie jest nie złamany ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

 3. Nawet 0% rynku smartphonów dla iOS – oczywiście nie globalnego. Jak dla mnie jest to naprawdę niepojęte zjawisko, że tak wielka firma jak Apple nie jest w stanie przekonać mnie do swoich produktów. Może to dlatego, że posiadając w swojej ofercie raptem 2 telefony nie potrafi należycie dostosować do nich i przetestować na nich swojego flagowego systemu.

 4. Stary, ale kogo obchodzi jakiś pajac? : D

 5. Dla mnie też jest to niepojęte że tylko Japończyków „stać”.

 6. Po co ci iOS7?
  Sam zrobiłem ta głupotę teraz żałuję – bateria znika.
  JB dla 7.1 jak nie było wiać tak dalej nie ma.

  PS będziesz mógł zainstalować tylko 7.1- bo tak Apple przykazało.

 7. Do ojca i reszty rodziny też tak mówisz?

  A może zaraz okaże się że wszyscy „pytaczee” korzystają z iPhonea?

 8. Dzięki za odpowiedź. Sprzedaję iPada i kupiec chce iOS 7 z JB, bo iOS 6 mu się nie podoba. Będzie musiał wytrzymać na ios6 jeszcze trochę jak zależy mu tak bardzo na JB. Pozdrawiam

 9. Nie mierz wszystkich swoją miarą.

 10. Rozumiem że u ciebie KAŻDY w rodzinie ma iPhonea.

  Ale coś intuicja podpowiada mi że jesteś dzieckiem, które raz usłyszało odpowiedź „Nie mierz …. swoją miarą”i jak nie ma co w temacie powiedzieć to ją wrzuca.

  A teraz pełna swoboda :)
  Jeśli mam 4″ iPhonea a ty 3,5” to też nie mogę mierzyć moją miarą potrzeb klienta?

 11. Jeszcze raz zapytam, po co mu iOS7?

  Np. ja widzę tylko 1 główny powód – chęć instalowania aplikacji w najnowszej np. od Apple wymagających tegoż systemu. Reszta to drobne usprawnienia, które notabene już dawno powinny zagościć w iOS7, ale tak to jest jak usilnie chce się wprowadzać coś „nowego” razem z nowym numerkiem iOS’a.

 12. Tylko Japonia. Reszta to cukierniczy Android.
  Chiny mialy byc duzym rynkiem dla Apple i chyba nie wyszlo.

 13. A USA, a Wielka Brytania, nawet cała Europa to świetny wynik. Przecież to tylko dwa telefony w ofercie, a Firm produkujących Androidy są dziesiątki, a modeli setki

 14. ok, już dobrze. nie denerwuj się. jest tak jak mówisz.

 15. Widać dyskusja sprawia ci problem i u ludzi widzisz „spinę” nie pomogę ci przepraszam. Ale od tego są specjaliści… problem w tym iż nie wiem czy mają iPoney, ale jak okaże się że nie, to pewnie dla ciebie to tylko pajace.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *