„Nie przeszkadzać” do 7 stycznia

Nowy rok przywitał nas ciekawym błędem w iOS. Nowa funkcja w iOS 6 czyli „Nie przeszkadzać” przestała działać jak powinna. Dokładnie to przestała wyłączać się o zaplanowanych wcześniej godzinach. Skutkowało to zazwyczaj tym, że jak komuś włączyła się automatycznie funkcja wieczorem w starym roku to już nie wyłączyła po przebudzeniu w roku 2013. Taka niespodzianka – pewnie miła dla nie jednego zmęczonego sylwestrową zabawą organizmu. Nadszedł drugi stycznia i nic nie wróciło do normy. Gdy już można się było spodziewać jakieś aktualizacji softu, Apple oświadczyło, że wszystko wróci do normy już 7 stycznia – czyli w najbliższy poniedziałek, będący dla wielu osób pierwszym dniem pracującym w tym roku. Przypadek …. czy żart z pracy jednego z programistów :)

Zabawnego zabarwienia całej sprawie dodaje fakt, że Apple właśnie na czas niepoprawnego działania funkcji „Nie przeszkadzać” zaplanowało emisję reklam promujących właśnie tą funkcjonalność. W reklamie występują tenisistki, siostry Williams, a sama reklama jest dość zabawna. Tak więc proszę mi nie przeszkadzać do 7 stycznia ;)

16 Comments

 1. to Forrest Gump musiał z nimi grać ;)

 2. Mi się wydaje czy Apple już kiedyś zrobiło coś takiego, tylko z samym budzikiem? ;)

 3. Tak ale było trochę inaczej

 4. Nic nie umieją, nawet kalendarza nie potrafią zaprogramować

 5. Widać potrzebują takiego świetnego programisty jak Ty. Szkoda, że się nie podpisałeś, może byś świetna prace znalazł :)

 6. Trochę inaczej ale to samo robi

 7. Norbi przecież timer wyższa szkoła jazdy kto by sie w tym zorientował a już zmiana roku – magia it’s not bug its feature

 8. Spoko, niebawem w AppStore pojawi się płatna poprawka ;))))

 9. Ciekawe ile zapłacono siostrą Hulk za tą super reklamę , naprawdę ubaw po pachy , aż mnie kobieta musiała reanimować .

 10. ogolnie tez to uznalem jako fajny zart Apple dopoki………. jakies cymbaly nie zaczely mi pisac i dwonic (z mojego ogloszenia) o 01 nad ranem i ta funkcja mialem wylaczona z powodu jej niedzialania

 11. mi ta funkcja w ogóle nie działa i nie działała

 12. Nie wiem czy te kwestie nie są jakoś ze sobą powiązane. NIe działają również skróty.

 13. Apple ma was za idiotów, w tym momencie dał to jasno do zrozumienia.

 14. A może jutro pojawi się 6.1 GM rozwiązujący problem z 'nie przeszkadzac’.

 15. Dziś 7, czy działa już to prawidłowo czy może jednak pokażą oficjalny 6.1?

 16. Działa OK! Bez update’u.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *