Pebblebits – polskie znaki w powiadomieniach na Pebble

Pebblebits - polskie znaki w powiadomieniach na PebbleBrak polskich literek w powiadomieniach na zegarku Pebble to jedna z większych wad. Zupełnie nie wiedzieć czemu nawet w sofcie w wersji 2.0 beta nadal ich nie ma. Na szczęście zegarek ten coraz bardziej „istnieje” i pojawiaj się serwisy modyfikujące jego soft. Jednym z nich jest Pebblebits.com. Na tej stronie możecie wygenerować praktycznie dowolny soft do Pebble, nawet ten w wersji 2.0 beta w wersji posiadającej polskiej lub hebrajskie, rosyjskie lub jeszcze inne litery w powiadomieniach. Cały proces jest dziecinnie prosty. Na wspomnianej stornie wybieramy jaki zestaw znaków chcemy mieć, następnie wybieramy z jakim softem chcemy go połączyć (polecam 1.14.1 lub 2.0 beta4). Tutaj ważna uwaga aby odpowiednio wybrać sprzętowy model zegarka – sprawdzicie to w menu Pebble. Proces generowania kończy się udostępnieniem linku, który otwieracie z poziomu iPhone’a połączonego z zegarkiem. Soft się aktualizuje, a na końcu mamy polskie literki. Proste, sprawne i świetne.

PS1. Dziękuję za linka @derykus
PS2. Oficjalny sklep z aplikacjami na Pebble dopiero powstaje, na razie możecie ich szukać na www.mypebblefaces.com

11 Comments

  1. Na to czekałem. Nareszcie będę mógł normalnie rozczytać wiadomości pisane poprawnie z polskimi znakami. Dzięki za info i krótką instrukcję.

  2. Fajna sprawa, dzięki za podzielenie się informacją o tym. Podoba mi się zarówno integracja polskich liter jak i dodatkowe opcje modyfikacji menu pebble i usuniecie niechcianych preinstalowanych tarcz zegaka. Od siebie polecę jeszcze strone allpebble.com

  3. Jestes Wielki :D w koncu bez krzakow :) za to sa ladne polskie literki :)

  4. no dobra chlopaki a jesli ma sie androida to tez da sie jakos ustawic PL znaki na pebble ?

  5. Super, działa, dzięki wielkie za info.

  6. No i mój Pebble też rozumie polskie znaczki, ale tylko w treści wiadomości.
    Poradził sobie ktoś z nazwami kontaktów podczas „dzwonienia”?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *