Trwały Jailbreak iOS 6.1.1 beta 1

jailbreak iOS 6.1.1Jak już pisałem iOS 6.1.1 beta 1 nie blokuje Jailbreaku evasi0n, ale nie można było zrobić JB tego systemu za pomocą pierwszych wersji tego narzędzia bo się nie zgadzała suma kontrolna softu. Na szczęście pojawił się evasi0n 1.2 (tu linki), który już poprawnie rozpoznaje ten soft i pozwala na trwały Jailbreak. Właśnie go testowo zrobiłem na iPodzie touch 5G i wszystko działa poprawnie. Jutro więc robię na iPhone 5 i znów wracam do podstawowego urządzenia w trybie JB :) Miły weekend :)

26 Comments

 1. Norbi – po kiego miec podstawowy iPhone w trybie JB jak ty tylko jak wyjdzie nowy iOS to odrazu pozbywasz sie go, i to moze na dluuuuugie miesiace

  instalujesz go tylko po to by miec dodatkowa „ikonke”?

 2. „Mily weekend :)” – przeciez jestes wielkim fanem stockowego softu, a te posty wskazuja ze jednak sprawa mozliwosci JB cie cieszy. Jedno przeczy drugiemu…

 3. Dlaczęgo buraku nie pojechales na targi macworld/iworld ? Lol

 4. Dlaczego buraku nie pojechales na targi macworld/iworld??

 5. haters are everywhere :)

 6. bo go nie stac bylo, przeciez to oczywiste :)

 7. no bo go nie stac bylo, przeciez to oczywiste :)

 8. norbi czasem miewa rozdwojenie jazni… zaraz bedzie zaprzeczal itd. albo sie tlumaczyl ze to jego blog i jego sprawa itd hehe

 9. raczej po to zeby miec o czym pisac na pozal sie blogu…
  PS bart ile ci trzyma ipek 5 na baterii ?

 10. Masakra ile razy ma to pisać – nie chcesz nie czytaj – zdobądź 1/10 czytających mojego bloga a będę klękał przed Tobą na sam dźwięk Twojego imienia – jak masz na imię?

 11. :) jak oni mi poprawiają humor szczególnie, że wszystkie są z tego samego adresu IP i osoba coś pisze, a potem sobie odpowiada też z tego samego IP :D

 12. Mógłbyś pokazać co z Cydii znajduje się na Twoim podstawowym urządzeniu z JB.

 13. A czym dokładnie z Cydii rozwiązałeś problem raportów SMS?

 14. Czy po 1.2 też występują problemy z boot? Na 1.0 miałem nieskończenie długo jabłko dopiero 3 czy 4 start zaskakiwał

 15. To właśnie zostało głownie poprawione i juz ten problem nie występuje

 16. Wersja 1.2 eliminuje błędy? Można ją zainstalować na iOS 6.1 jak dotychczas? Czy to jest JB tylko na urządzenia z zainstalowanym iOS 6.1.1 beta? Pytam bo się polubiłem.

 17. Sorry za OT, ale mój leciwy ip4 dostaje zadyszki podczas uruchamiania kamery. Pomyślałem sobie ze gdyby zmusić program do ciągłego działania w tle (lub do freezu), kamera zamiast ok 6 sekund uruchamialaby sie w jakieś 3. Problem w tym ze nie mogę znaleźć konkretnego tweaka który mi to umożliwi. Pomysły?

 18. Przez ten Jailbreak połowa rzecz w telefonie nie działa :(
  iPhone 4S – Aplikacja Pogoda nie uruchamia się
  i Głośnik nie działa, wogóle nie ma takiego Paska od Limitu głośności w multitasking

 19. Może to była rodzina? ;-)

 20. Śmieszny koleś, sam sobie odpowiada – bart-trab,masło-margaryna,mleko-maślanka,pgz-zpg.
  Może by w końcu zbanować tego trolla ?

 21. albo lepiej go nie banujcie? lepiej zbanujcie mnie :)

 22. usuń zdjęcia z telefonu to zobaczysz roznice. nie wierzysz? to dopstrykaj z 200 fotek i zobacz ze wtedy aparat zamiast 6 bedzie sie uruchamial 8-9 s :)

 23. Kolejny aspekt na co mi ten JB

  „Smart 3G is a tweak that allows you to save battery by disabling Data (and 3G) when you have a working WiFi connection (connected and internet is reachable). But immediately after losing or disabling the WiFi connection, Data (and 3G) will be turned back on to avoid losing your internet connection and receive important messages.”

 24. Potwierdzam, chyba wszystko zostało naprawione. System ładuje się szybciej i wreszcie działa Pogoda. W 1.0 u mnie się wyłączała po uruchomieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *