XiStera – szwajcarski scyzoryk dla iPhone’a

Pamiętacie projekt Glif?
Przy projekcie XiStera Glif to podręcznik dla majsterkowicza. Ten projekt z Kickstartera  jest w założeniu podobny do Glifa czyli jest uchwytem dla iPhone’a 5, ale projektanci poszli dużo dalej i ma on dużo więcej możliwości wykorzystania. Chyba aż osiem. Może być uchwytem do statywu, podstawką dla iPhone’a, organizerem kabla słuchawek, breloczkiem do kluczy, otwieraczem butelek, uchwytem do obiektywów, rysikiem i coś tam jeszcze. Jego wielozadaniowość jest naprawdę daleko posunięta. Nie bardzo wyobrażam sobie do czego jeszcze mógłby taki uchwyt służyć. Zresztą na filmie zobaczcie jego całe spektrum wykorzystania. Aby go nabyć musicie zainwestować w jedną z opcji na Kickstarterze.

Rzadko kupuję rzeczy w podobnych serwisach bo dobija mnie to czekanie kilka miesięcy :/ W tym wypadku poczekam bo wygląda to naprawdę obiecująco, a otwieraczem do butelek i możliwością użycia jako breloczek zupełnie mnie kupił. Wybrałem wersję za 30$ z kompletem obiektywów instalowanych magnetycznie, ale ceny zaczynają się od 20$. Teraz muszę tylko poczekać do września kiedy to będzie dostawa i trzymać mocno kciuki żeby pasował do iPhone 5S.

5 Comments

  1. kilka miesięcy? ja już chyba z rok czekam między innymi np. na SYRE i jakoś happy endu nie widać :(

  2. Jakoś tego nie czuje. Szczególnie używanie tego zamiast własnego palca do nawigacji po telefonie/tablecie jest grubo naciagane.

  3. w zimie sie przyda…

  4. Czy pomógłby mi ktoś złożyć zamówienie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *