ICONIC – A Photographic Tribute to Apple Innovation

Dzisiaj przyjechał do mnie album „ICONIC – A Photographic Tribute to Apple Innovation” – kupiłem go dzięki poleceniu Wojtka i za nic nie żałuję ani jednego dolara! Ponad 300 stron świetnego papieru wypełnionych wspaniałymi zdjęciami produktów Apple od początku firmy, aż prawie po dzień dzisiejszy. W tym bardzo dużo zdjęć prototypów, np Maca Mini z dockiem dla iPoda, jakiego widzicie w nagłówku – ten prototyp jest zresztą ciekawy sam w sobie bo w produkowanych seryjnie Mac Mini były pozostałości po nim. Jeśli czytaliście biografię Jonathana Ive to ten album będzie jego świetną ilustracją.

Album możecie nabyć na iconicbook.com, przesyła do Polski szła około tydzień.

 • Bart

  Powinienes SAMEMU wydac taka ksiazke Norbi! + wersja elektroniczna.

  Wlasciwie to podstawy juz masz!

  Mnie najbardziej interesuja smaczki w stylu iPod od Coca Cola, albo jak ostatnio omawiany zestaw iPod AV dock z ladowarka w pudelku.

  P.S. Masz Norbi oryginal iPod Photo 20GB z logo Harry Potter? Mam na sprzedaz w nawet dobrym stanie – nie wiem tylko za ile. (+ plakat logo Hogward + cale 11 Bluray Harry Potter + caly audiobook Harry Potter + dowod na to iz iPod byl nad tym mostem „Harrego Pottera” w Glenfinnan)

 • Bart

  O! Wlasnie dowiedzialem sie o OFICJALNYM iPod classic 2nd gen. „Apple unveiled its first limited edition iPods, with either Madonna’s, Tony Hawk’s, or Beck’s signature or No Doubt’s band logo engraved on the back for an extra US$50”

  Cos czuje ze jakbym mial jeden z nich to juz mialbym chate kupiona za niego :/

 • assaddsa

  Dupa wylizana? No to dobranoc…

 • Bart

  kwasik z pyszczka ci poszedl niezle z zazdrosci co? :)
  Biedactwo ma pewno Nokia 3310 i kwasem pluje w kazdego co ma troche lepsze

  P.S. Dlaczego dupe sobie lizesz? :/ Lubisz takie zapachy?

 • assaddsa

  jednak tepak tepakiem zostanie… twoje rozumowanie jest na poziomie butelki po wodzie… powiem wprost… pod kazdym postem piszesz do Norbiego,zawracasz mu dupe pierdolami,ktore go nie intersuja,a ty uparcie swoje… wiec chyba jednak ty lubisz lizac dupe… myslisz ze jak bedziesz pod kazdym postem lizal dupe Norbiemu to staniesz sie „fajny jak on” zalosne…

 • http://www.ipod.info.pl/ Norbert Cała

  Nie było czegoś takiego jak iPod od Coca Cola – to zwykła grawerka firmy nic szczególnego. Nie mam niestety iPoda Harry Potter. Jak masz iPoda Harry Potter to napisz na ipod@ipod.info.pl na pewno się dogadamy. Serio!

  Niektóre ceny są ale mało.

 • http://www.ipod.info.pl Norbert Cała
 • Bart

  o! wydawalo mi sie ze ten blog obczytalem juz caly – a tu takie ukryte cos :)

 • shrineofapple

  Thank you – I am very honored that you included my book in your blog! I am so glad that you’re enjoying it – and I truly appreciate your support. Jonathan Zufi.