Kanał Netatmo Weather Station w IFTTT

Kanał Netatmo Weather Station w IFTTTTygodnie proszenia, dziesiątki Tweetów i jest kanał Netatmo Weather Station w IFTTT! To potencjalnie świetne narzędzie. Gdy w domu będzie za głośno możemy automatycznie wyłączyć prąd we wzmacniaczu, możemy też wysłać info na Twittera „Impreza u mnie”. Możemy ustawić światło żarówek Philips HUE w zależności od temperatury na zewnątrz. Możemy wreszcie gdy temparatura na dworzu spadnie poniżej -5 wysłać w świat informację #takimamyklimat.

Jeszcze nie wiem do czego wykorzystam Kanał Netatmo Weather Station w IFTTT, ale wykorzystam na pewno. Szkoda tylko, że Netatmo termostat nie dostało wsparcia. Jestem pewien, że to się szybko zmieni.

5 Comments

  1. Jak na razie połączenie Netatmo z WEMO Switch nie działa…

  2. Ale nie działa dlaczego?

  3. ustawiłem regułę, że jeżeli temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej 20 stopni ma włączyć wemo z podpiętym grzejnikiem i drugą regułę, że jeśli przekroczy 23 stopnie ma wyłączyć. Nie działa, a na stronie IFTTT przepraszają, że nie działa :) i mówią, że pracują nad problemem. Czyli widac z tego, że jeszcze dopieszczają, dopracowują funkcję…

  4. Kolejna cegiełka do zbudowania decyzji o zakupie tej stacji pogodowej. Czekam z ciekawością na „recepty” , które wymyślisz i to jak będą się sprawować na co dzień.

  5. Za to działa Netatmo + Hue. Lampki ładnie mrugają kiedy CO2 przekroczy 1000 :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *