O smart zegarkach – krótko i ogólnie

Oczywiście przy okazji pojawienia się bardzo ładnych zegarków z Androidem pojawi się pytanie kiedy Apple pokaże swój zegarek, a może zaspało i nie ma w zanadrzu żadnego projektu, a może już gotowy za chwilę na rynku. Może też traktują smart zegarek jako niszę i modę która niebawem zniknie.
Im dłużej się zastanawiam nad tym i im dłużej obcuję z różnymi smart zegarkami na moim nadgarstku tym bardziej dociera do mnie, że moja mała fascynacjami nimi to taki trochę sentyment za filmami, komiksami z dzieciństwa. W każdym szanującym się filmie z mojego dzieciństwa bohater mówił coś do zegarka, teleportował się za jego pomocą, kierował samochód lub jakieś jeszcze większe cuda. Niestety w tamtych czasach technika pozwalała nam na jedynie zegarki z kalkulatorem – miałem taki. Potem było jeszcze kilka innych tak dziwnych konstrukcji, że nawet trudno w nie teraz uwierzyć. Teraz tamci chłopcy dorośli i w lepszej formie i ze wsparciem nowoczesnej techniki realizują swoje dawne marzenia. Super podoba mi się to, ale naprawdę współczesną Technikę stać na coś bardziej funkcjonalnego.

12 Comments

 1. Funky Koval?

 2. Wojtek Burda

  fajny tekst :)

 3. pilot w zegarku. to był szał.

 4. Norbert, a czy Apple musi być jak dziecko z piaskownicy? Dotychczas to Apple było „tym pierwszym” w dyktowaniu trendów w technologii. Nie sądzę, ze nagle zaczną papugować od innych. Obstawiam, że zegarka nie bedzie, a jezeli juz to raczej cos co ma funkcję zegarka :)

 5. a czemu nie piszecie o słynnym problemie iOS 7.1 „no service”???

 6. Musicie mieć wyjątkowego pecha. Nikt, absolutnie nikt z moich znajomych tak nie ma

 7. piszac jablka mam na mysli ipki 5
  zastanawiamy sie/badamy jaki wpływ ma na to carrier settings update – bo nie wszyscy update zrobili i na pierwszy rzut oka wynika ze problem maja raczej ci z po update carrier settings.

 8. tak samo jak problem nagle sie pojawił tak samo nagle zniknał. podejrzewamy ze to raczej byl to problem po stronie orange

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *