Pre-order na iPhone 5S od 20 czerwca?

Zrzut ekranu 2013-04-29 o 21.22.18Dokument, którego fragment widzicie powyżej wyciekł rzekomo z korporacyjnych labiryntów japońskiego operatora telekomunikacyjnego KDDI. Przynajmniej tak uważają redaktorzy www.nowhereelse.fr, którzy dotarli do tego dokumentu. Japoński nie jestem moim podstawowym językiem, ale wprawne oko :) wyłapie kilka informacji:
– pre-ordery czyli zamówienia na iPhone 5S wystartują 20 czerwca
– do klientów trafi w lipcu
– będzie dostarczony z systemem iOS 7
– matryca aparatu to 13Mpx
Jeśli ta plotka okazałaby się prawdziwa to znaczyłoby, że w Apple bardzo dużo się zmienia. Przypominam, że konferencja WWDC13 startuje 10 czerwca i to właśnie na tej konferencji zobaczymy system iOS 7. Zazwyczaj na WWDC pokazywana była developerska wersja systemu, a na finalną, musieliśmy czekać do września. Jeśli faktycznie zamówienia na iPhone 5S z iOS 7 mają wystartować już 20 czerwca to znaczyłoby, że na tym WWDC zobaczymy praktycznie finalną wersję systemu iOS 7. Dodatkową niespodzianką byłaby lipcowa premiera iPhone 5S. Dla iPhone’a bardziej naturalne są jesienne premiery, zresztą Tim Cook mówił ostatnio, że najbliższe premiery sprzętowe będą jesienią. Oczywiście słowa Tima to mogła być tylko zasłona dymna, ale osobiście nie podejrzewam go o takie słabe zagrywki. Jak dla mnie ten dokument to tylko plotka, która nie znajdzie potwierdzenia, a na iPhone’a 5S będziemy musieli poczekać do września/października.
Choć z drugiej strony całonocne stanie w kolejce pod Apple Store było by przyjemniejsze latem :)

3 Comments

  1. Oj tam 5s :) wujek Google właśnie wydał aktualizację Google search która udostępnia Google Now na iphone :)

  2. Czy jeśli składam ten pre-order w sklepie apple online to czy za iP muszę płacić od razu czy mogę zapłacić na przy odbiorze?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *