Zegarek Pebble ze ślicznym numerem softu 1.11

Zegarek Pebble ze ślicznym numerem softu 1.11Na początku byłem do zegarka Pebble średnio przekonany. Sporo rzeczy mi nie pasowało, ale ostatnio przekonuję się coraz bardziej. W ostatnich dniach co chwilę wychodzi nowa wersja softu, która przynosi ciekawe zmiany. Wiadomo zaś, że to co najbardziej lubi geek to aktualizować soft w urządzeniach – ja to uwielbiam, ostatnio wrzucałem nowy soft do piłki serio. Cztery dni temu pojawił się soft 1.10.2 przynoszący duże zmiany w API, a dziś wersja ze ślicznym numerkiem 1.11. Teraz zmian jest równie dużo ale raczej nie są to nowe funkcje tylko poprawki związane z funkcjonowaniem zegarka. I tak poprawiono wyświetlanie powiadomień SMS, wyświetlanie powiadomień przychodzących szybko po sobie (Dominikowi by się przydało), zarządzanie zużyciem energii oraz sterowanie odtwarzaniem na iPhone. Nową funkcją jest wyświetlanie szybkości poruszania się jeśli jesteśmy podpięci do iPhone’a z uruchomionym Runkeeperem.

Łyżką dziegciu jest to, że Pebble nadal nie obsługuje transmisji po BT 4.0 choć fizycznie może oraz nie wyświetla poprawnie polskich liter w powiadomieniach. Czekam na taki update softu.

8 Comments

  1. Ja to czekam na jakieś ciekawe appki…

  2. Ja juz mam powoli dosc tego zegarka. Wcale mnie on nie kreci i prawde mowiac zaczynam sie powoli obrazac na ta strone. Kolejne wpisy o tym zegarku bede ignorowal. Wszytko w mysl zasady, ze nikt mnie nie zmusza.

  3. Paweł Kleka

    A jak sprawdzisz, ze nie ma BT 4.0?

  4. A ja już czekam na artykuł o przepięknym sofcie 2.22 :)))))

  5. Paweł Kleka

    Piszesz że nie obsługuje transmisji po BT 4.0 – ciekawy jestem skąd to wiesz. Czy z opisu od chłopaków z Pebble, czy też jakoś to można sprawdzić „naręcznie” :-)

  6. Wiadomo to od ludzi od Pebble.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *