iPod shuffle 2G Avon w kolekcji

iPod shuffle 2G AvonMoją kolekcję uzupełnił kilka dni temu iPod shuffle 2G. To już druga szufelka tej generacji w mojej kolekcji. Ta jednak jest wyjątkowa bo występuje w limitowanej wersji Avon. iPod nie pojawi się w publicznej sprzedaży, nabyć będą go mogły jedynie konsultantki Avon, oraz będą mogły go wygrać klienci firmy w konkursie. Nie wiem w jakich krajach organizowany ten konkurs, ale ja znalazłem o nim informacje tylko na polskich stronach firmy.
iPod jest w dość rzadkim jak dla tego odtwarzacza kolorze złotym, do tej pory tylko iPod mini pierwszej generacji był sprzedawany w tym kolorze. iPod shuffle 2G jest minimalnie ciemniejszy od Miniaka i jak widać sporo mniejszy. Z tyłu iPoda na klamerce jest wygrawerowany napis Avon.
Dość wyjątkowo i nietypowa to sprawa z tym iPodem. Pierwszy raz w historii firmy Apple pojawia się iPod który jest sygnowany logiem jakiejś innej firmy, nie pojawia się w wolnej sprzedaży, a jednak ma unikalny Part No. Apple -PC167ZI/A.
Zagadką pozostaje też wielkość produkcji tego iPoda, ja usłyszałem gdzieś ilość 990 sztuk?

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tego modelu to zapraszam do czytania.

14 Comments

 1. Zazwyczaj tak jest jak zamawiasz ipody biznesowo .. wiec imo niezbyt nietypowe

 2. Marcin: że jak zamawiasz iPody biznesowo to mają one swój oddzielny PN? Oraz identyfikują się inaczej w iTunes?? Takiego przypadku jeszcze nie było

 3. Na allegro jest ich sporo i sprzedawane sa po kilka zlotych drozej niz standardowe, wiec watpie zeby produkcja byla tak mala jak piszesz!

 4. Mietek Żul: Myślę, że po prostu osoby które je dostały od Avonu nie bardzo wiedzą, że to mocno unikalna rzecz

 5. Tez sądzę ze to ściema bo moja ciotka jest konsultantką i przy pytaniu o te ipody mówi że mają wielkie limity na dawanie tych ipodów. A żyje w w miejscowości którą można uznać za zadupie.

 6. Drożej? ja tu widze po 100 zł peeeełno – kup teraz, na dodatek ja wylicytowałem za 94 zł , – własnie, że są tańsze;) Przyszedł mi dzis o 11 ;)

 7. Moja ciotka jest managerka avonu na nasz okreg, juz jej wyslalme pytanie co z tymi ipodami :).

 8. No tylko one są 1 GB a nie 2 GB i ten kolor sprzedawał się najgorzej to go wycofali i wcisnęli avonowi

 9. Avon: Pewnie dlatego się sprzedawał najgorzej, że go nigdy nie było w sprzedaży :)

 10. moja matka jest liderką zespołu avon i nikt z rodziny niewie jak zainstalować ipoda ? powiecia plisss?:)

  plisss

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *