Najładniejsza iKolekcja – konkurs

Prawie trzy lata temu robiłem konkurs na najładniejszą kolekcję iPodów. Zgłosiło się wtedy 10 osób z bardzo ciekawymi kolekcjami, a kolekcja zwycięska (po prawej) wyglądała naprawdę fajnie. Sporo czasu już mięło od tamtej pory, a chociażby z Twittera lub z Faceboka dowiaduje się, że wielu czytelników znacznie powiększyło swoje kolekcje, pojawiły się też nowe. Pora zatem aby ogłosić kolejną edycję konkursu na najładniejszą iKolekcję.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli   komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.

ETAP 1
Na razie zaczynamy pierwszy etap czyli przyjmowanie zgłoszeń do konkursu. Warunki pierwszego etapu są następujące

– zgłoszenie musi zawierać jedno zdjęcie kolekcji oraz opis do 1000 znaków
– zgłoszenie musi być przesłane na adres ipod@ipod.info.pl
– zgłoszenia można przesyłać do 1 lipca 2012
– pod pojęciem iKolekcja kryje się każda kolekcja produktów Apple
– na zdjęciu musi być widoczna kartka z adresem email zgłaszającego
– każde ze zgłoszeń będzie prezentowane jako oddzielny wpis na blogu
– osoba wysyłająca zgłoszenie zgadza się automatycznie na publikację wysłanej treści na blogu (oczywiście email będzie zamazany)
– jeśli jakaś kolekcja nie będzie moim zdaniem odpowiednia do publikacji (obraźliwe treści, kolekcja składająca się z jednego iPoda itp) to zostawiam sobie prawo do odrzucenia jej.

ETAP 2
Etap drugi będzie polegał na głosowaniu czytelników na jedną z kolekcji, które zostały zgłoszone, a wygra ta która zbierze najwięcej głosów. Na razie jeszcze nie ustaliłem jak będzie wyglądało głosowanie, ale postaram się wybrać bardzo taką drogę, której wyniki będą najuczciwsze – może macie jakieś pomysły? Jeśli chodzi o nagrody to jeszcze nie zdradzę jakie one będą, ale będą dla trzech pierwszych miejsc oraz prawdopodobnie również dla głosujących no i oczywiście będą ciekawe. To Wam gwarantuję.

Wyłącznym Partnerem Konkursu jest MacLife czyli serwis i salon urządzeń Apple czyli komputery Mac, iPody, iPhony i wszystko inne „i”. Nagrody w konkursie zostaną ufundowane właśnie przez MacLife.